मेसको खाना खाए, घरबाट लुगा आयो : हिरासतमा यसरी बित्यो आर्यनको ७२ घण्टा

करिब ७२ घण्टा वा सरल शब्दमा भन्ने हो भने शनिबार अबेर रातीदेखि शाहरुख खानका छोरा आर्यन खान नारकोटिक्स कन्ट्रोल ब्यूरोको नियन्त्रणमा छन् । उनी बिहिबारसम्म हिरासतमा नै रहनेछन् । यतिबेला एनसीबीका अधिकारीले लगातार सोधपुछ गरिरहेका छन् । अदालतको यो निर्णय आर्यनका लागि समस्याको पहाड बराबरको हो ।

आर्यनलाई कहाँ राखियो ?

रिपोर्टका अनुसार बिहिबारसम्म हिरासतमा बस्नुपर्ने निर्णय आएपछि आर्यन निकै तनावमा छन् । तर यतिबेला उनले एनसीबीलाई अनुसन्धानका लागि सहयोग गरे । उनले एनसीबीको प्रश्नको जवाफ राम्रोसँग दिइरहेका छन् । यतिबेला आर्यन र अरबाज मर्चेन्टलाई आमने सामने राखेर पनि कुरा गरियो । आर्यन खानलाई बलार्ड स्टेटमा भएको एनसीबीको कार्यालयको दोस्रो तलमा राखिएको छ ।

मेसको खाना खाए, यस्ता सुविधा पाइरहेका छन्ः

एनसीबी स्रोतलाई मान्ने हो भने आर्यन खानलाई एनसीबीको मेसमा बनेको खाना दिइएको छ । यतिबेला आर्यनलाई घरबाट पठाइएको कपडा प्रदान गरिएको छ । नियमका अनुसार घरबाट ल्याएको खाना खानका लागि अदालतबाट अनुमतिको आवश्यकता पर्छ जुन हाल आर्यन खानले लिइसकेका छैनन् । आर्यन पक्राउ परेपछि सोमबार शाहरुखसँग उनको ल्यान्डलाइन फोनबाट २ मिनेटसम्म कुरा गराइएको थियो ।

आर्यनले मगाएका थिए नाकमा हाल्ने औषधीः

आर्यनले आफ्नो शिक्षाको विस्तृत जानकारी एनसीबीलाई दिएका छन् । आर्यनले आफूले फिल्म निर्माणको कोर्स गरेको बताएका छन् । उनले विदेशमा उच्च शिक्षा हासिल गरेका हुन् । यसअघि अदालतमा आर्यनले आफ्ना लागि नाकमा हाल्ने औषधस् मगाएका थिए जुन उनलाई उपलब्ध गराइयो । उनले लगभग चार पानाको बयान एनसीबीको अगाडि राखेका छन् ।

आर्यनले आफ्ना पिताको व्यस्त समयका कारण उनलाई भेट्न असाध्यै समस्या हुने बताए ।

अनुसन्धानका लागि आर्यनलाई सँगै लिएर जाने

खबरका अनुसार एनसीबीले मंगलबार आर्यनलाई अनुसन्धानका लागि केही भिन्न स्थानमा लिएर जानसक्छ । यसअघि सोमबार अबेर राती आर्यनसँगै पक्राउ परेका उनका साथी अरबाज मर्चेन्टलाई एनसीबीले गोप्य स्थानमा लगेको थियो । स्मरण रहोस्, आर्यनलाई शनिबार अबेर राती गोवााम गइरहेको क्रुजको ड्रग्स पार्टीमा एनसीबीले पक्राउ गरेको थियो ।

भर्खरै प्रकाशित

लिपुलेक, कालापानी र लिम्पियाधुरामा जनगणना गर्न भारतलाई सोध्‍नुपर्छ : परराष्ट्रमन्त्री…

काठमाडौँ । परराष्ट्रमन्त्री नारायण खड्काले लिपुलेकमा तत्काल जनगणना नहुने संकेत गरेका छन् । शनिबार विराटनगर विमानस्थलमा पत्रकारहरूसँगको कुराकानीमा परराष्ट्रमन्त्री खड्काले लिपुलेक, लिम्पियाधुरा र कालापानीको विषयमा…

पूर्व युवराज्ञी हिमानीको कार्यक्रममा कलाकारको लर्को

सँधै देश विदेशका भिआइपीले भरिने काठमाडौंको सोल्टी होटल शुक्रबार भने कलाकारमय भयो । फिल्म, गीत संगीतका नयाँ तथा पुराना कलाकार धेरैको त्यहाँ उपस्थिती देखिन्थ्यो ।…

यति एयरलाइन्सले पनि पायो अन्तर्राष्ट्रिय उडानको अनुमति

काठमाडौं । नेपालको निजी लगानीको वायुसेवा कम्पनी यति एयरलाइन्सले अन्तर्राष्ट्रिय उडानको अनुमति (एओसी) पाएको छ । नेपाल नागरिक उड्डयन प्राधिकरणबाट बिहीबार अन्तर्राष्ट्रिय उडानको अनुमति प्राप्त…

सुनसरीमा एमाले फुट्यो, भण्डारी र बस्नेत दुवै अध्यक्ष !

नेकपा एमालेको सुनसरी जिल्ला कमिटी विभाजित बनेको छ । १० बुँदे सहमति कार्यान्वयन गर्न केपी ओली पक्षले अस्वीकार गरेसँगै दुईवटा समानान्तर कमिटीहरू एकले अर्काको अस्तित्व…

भारतले अरुणाचल प्रदेशमा तैनाथ गर्‍यो बोफोर्स तोप, युद्धको तयारी ?

अरुणाचल प्रदेशका विषयमा भारत र चीनबीचको विवाद झन् झन् चर्किएको छ । केही दिनअघि चीनको परराष्ट्र मन्त्रालयका प्रवक्ता चाओ लीच्यानले चीन अरुणाचल प्रदेशलाई मान्यता दिँदैन…