अनेरास्ववियू दाङद्वारा प्रतिगम विरुद्धको जागरण अभियान जारी 

अनेरास्ववियू दाङद्वारा  प्रतिगमनविरुद्ध विद्यार्थी अभियान तथा संगठन अभियान तिव्र पारिएको छ । वर्तमान सरकारले नेपाली जनताको  लामो समयको त्याग  र बलिदानबाट उपलव्धि भएको  संविधानसभा, संघियता र  धर्मनिरपेक्षतालाई नै अप्ठयारोमा पर्ने गरि चालेको कदमका विरुद्ध  अनेरास्ववियू दाङले विभिन्न माध्यमबाट विरोध जनाउदै  आएको छ।

‘विद्यार्थीहरु  फेरि पनि एकपटक जुर्मुर्याउनु पर्ने अवस्था आएको छ,’ अनेरास्ववियू दाङका कार्यालय सदस्य गिर बहादुर महराले भन्नुभयो ‘ जवजव देशमा शासाकहरुबाट क्रुर बन्ने प्रयास हुन्छ  तव अनेरास्ववियू त्यसको प्रतिकार र संस्थागत भएका उपलब्धि रक्षाका लागि तयार हुन्छ।’

त्यसैगरी नेरास्ववियूको पद्मोदय क्याम्पस घोराहीमा पनि भेला सम्पन्न भएको छ । भेलाले सरद पौडेलको अध्यक्षतामा १५ सदस्यीय नया कार्यसमिती चयन गरिएको छ । जसको उपाध्यक्षमा करिश्मा ओलि , सचिबमा सौगात पुन मगर , सह सचिबमा सुस्मिता बिस्वकर्मा , कोषाध्यक्षमा पवन ओली र संगठन बिभाग प्रमुखमा सुरज आचार्य चयन हुनु भएको छ ।

अनेरास्ववियूका दाङ जिल्ला कार्यालय सदस्य एवम् क्षेत्र न २ का इन्चार्ज गिरबहादुर महराको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको कार्यक्रममा अनेरास्ववियू दाङका सचिवालय सदस्यहरु सुशील परियार , डिभाइड शर्मा , हिमाल महरा , सुबर्ण बिसिले प्रशिक्षणात्मक मन्तब्य राख्नु भएको थियो ।

यसैविच विद्यानिलकन्ठ कलेज घोराहीमा पनि भेला सम्पन्न भएको छ । भेलाले भावना केसिको अध्यक्षतामा २१ सदस्यीय नया कार्यसमिती चयन गरिएको छ । जसको उपाध्यक्षमा सालिकराम न्यौपाने , सचिबमा अश्मिता गिरि , सह सचिबमा निरज सुनार , र कोषाध्यक्ष सरिता दलामी र संगठन बिभाग प्रमुखमाआयुव सुनार चयन हुनु भएको छ ।

अनेरास्ववियूका दाङ जिल्ला कार्यालय सदस्य एवम्  क्षेत्र न २ का इन्चार्ज गिरबहादुर महराको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको कार्यक्रममा अनेरास्ववियू  दाङका सचिवालय सदस्यहरु सुशील परियार , डिभाइड शर्मा , हिमाल महरा , अनेरास्ववियूका नेता आकाश बिस्वकर्मा ले प्रशिक्षणात्मक मन्तब्य राख्नु भएको थियो भने कार्यक्रमको सहजीकरण जिल्ला सचिवालय सदस्य सुबर्ण बिसिले गर्नु भएको थियो । यसैगरी मा.वि. झिंनी बन्जारीमा भेला गरेको छ ।

भेलाले कल्पना पुनको अध्यक्षतामा ३५ सदस्यीय कार्यसमिती चयन गरिएको छ । जसको उपाध्यक्षहरुमा दिलमाया सुनार ,सम्झना शर्मा र सरस्वती नेपाली सचिबमा अनुशा नेपाली , सहसचिबहरुमा निसा पुन र रितु नेपाली कोषाध्यक्षमा हस्तबिर बुढा , संगठन बिभाग प्रमुखमा सन्जय बि क ,खेलकुद विभाग प्रमुख धने सुनार , अनुशासन विभाग प्रमुख खुम प्रसाद श्रेष्ठ र छात्रा विभाग प्रमुख एजिता राई रहनु भएको छ ।

अनेरास्ववियू दाङ जिल्ला सदस्य सुनिल बुढा मगरको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको कार्यक्रममा अनेरास्ववियू दाङ जिल्ला कमिटी सदस्य सन्तोष दाहाल ,अनेरास्ववियूका नेता जयन्द्र भुषालले सम्बोधन गर्नु भएको थियो भने कार्यक्रमम सन्चालन जिल्ला सदस्य तुफान घर्ती मगरले गर्नु भएको थियो ।

भर्खरै प्रकाशित

एमाले सांसदहरुले तत्काल राजीनामा दिनुपर्छ : बाबुराम भट्टराई

सत्ता साझेदार जनता समाजवादी पार्टीका संघीय परिषद अध्यक्ष डा.बाबुराम भट्टराईले नेकपा एमालेका सांसदहरुलाई पदबाट राजीनामा दिन चुनौति दिएका छन् । पूर्वप्रधानमन्त्री समेत रहेका भट्टराईले संसदलाई…

पाइलट एजी शेर्पा : जस्ले ७३ जनालाई नयाँ जीवन दिए

काठमाडौं । एजी शेर्पा अर्थात् ७३ जना यात्रुको जीवन फर्काइदिने भगवान । ‘हामफाल्छौँ, नबाँचिनेरहेछ’ भनेर जीवन माया मारेर चिच्याउँने यात्रुको मुहारमा खुसी ल्याइदिए पाइलट एजी…

भारतको सीमामा ५० हजार चिनियाँ सैनिक, नियन्त्रण रेखामा ठूलो संख्यामा…

काठमाडौं। भारत चीन सीमा क्षेत्र पूर्वी लद्दाखको वास्तविक नियन्त्रण रेखा (एलएसी) मा चीनले ५० हजार सैनिक तैनाथ गरेको छ । यस क्षेत्रमा चिनियाँ सेनाले ठूलो…

परराष्ट्रमन्त्री अमेरिका पुगेपछि भने, ‘एमसीसी संशोधन हुन सक्दैन, जसरी पनि…

काठमाडौं । परराष्ट्रमन्त्री डा. नारायण खड्काले अमेरिकी सहयोग परियोजना (एमसीसी) संशोधन हुन नसक्ने बताएका छन् । संयुक्त राष्ट्रसंघको ७६ औं महासभामा भाग लिन न्युर्योक पुगेका…

विमानका यात्रुको अनुभव : एयर होस्टेसको आँखामा आँसु थियो, हामीले…

११ असोज, काठमाडौं । सोमबार काठमाडौंबाट उडेको वुद्ध एयरको विमान विराटनगर विमानस्थलमा अवतरण हुन नसकेपछि फेरि काठमाडौं फर्कियो । त्रिभुवन विमानस्थलमा पनि सहजै अवतरण हुन…