रिमा विश्वकर्माको नजरमा पूर्वराजा हारेर जित्ने बाजिगर

सामाजिक संजालमा अहिले पुर्बराजको नाचेको तस्बिर र भिडियो हरु निकै भाइरल छन ठमेल स्थित एक बारमा पुर्बराजको परिवार हरु पुगेको अवसरमा त्यहि सन्जोग मा नेपालि नाईका हरु संग भेट भएपछी उनीहरुले आफ्नो र पुर्बराजको तस्बिर साझा गर्दै विभिन्न प्रतिक्रिया हरु दिएका छन मोडल, नाईका आर्जे, भिजे रिमा बिस्वकर्माले हारेर जित्ने बाजिगर को संज्ञा दिएकी छिन भने अरुले पनि विभिन्न संज्ञा दिएका छन ।

पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाह ठमेलमास्थित क्लब लर्ड अफ द ड्रिङ्क्स (एलओडी) पुगेर नाचेको भिडियो भाइरल बन्यो। उनी नाचेको भिडियो र तस्बिरबारे सामाजिक सञ्जालमा चर्चा चुलिएको छ। शाह एलओडी पुग्दा अभिनेत्रीहरु रिमा विश्वकर्मा र केकी अधिकारी पनि त्यहीँ थिए। पूर्वराजाको नजिकैको टेबलमा बसेका उनीहरुले केही समय गफगाफ पनि गरे।

शाहलाई भेटेकी रिमाले पूर्वराजा आफूले सोचेभन्दा बिल्कुल फरक पाएको उनेले बताइन्।

उनको अनुभव उनकै शब्दमा:

रियालिटी शो ‘कमेडी च्याम्पियन’को लोकेसन हेर्न हामी त्यहाँ पुगेका थियौँ। रातिको १० बजेतिर एलओडीको टीमसँग हाम्रो मिटिङ चलिरहेको थियो। मिटिङ सकिएर बाहिर निस्कने समयमा पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाह आउन लागेको थाहा भयो। त्यसपछि हामी उहाँलाई भेटेरमात्र जाने भनेर बस्यौँ।

हामी मिटिङबाट निस्किएको झन्डै २० मिनेटमा उहाँहरु आइपुग्नुभयो। उहाँसँग पूर्वयुवराज्ञी हिमानी शाह र परिवारका अन्य केही सदस्य पनि आउनुभएको थियो।नेपाली गीत बजिरहेको थियो। उहाँहरु एलओडी प्रवेश गर्नासाथ त्यहाँको माहोल निकै फरक देखियो। कुनै ठूलो सेलिब्रेटी सार्वजनिकस्थलमा गएको जस्तो माहोल बन्यो हामीजस्ता कलाकार सार्वजनिकस्थलमा जाँदा पनि भीड लाग्छ। पूर्वराजाका लागि जम्मा भएको भीड पनि उहाँप्रतिको सम्मानका लागि थियो भन्ने अनुभूति मलाई भयो उहाँहरु पनि हामीनजिकै बस्नुभयो। करिब एक घण्टा हामी नजिकै बस्यौँ होला। १५–२० मिनेट त हामीबीच कुराकानी पनि भयो। पूर्वराजाले हामी कलाकार भन्ने थाहा पाएपछि कुराकानी गर्न चाहनुभयो।

हामी पनि उहाँलाई कुरेर बसेका थियौँ। प्रत्यक्ष साक्षात्कार गर्न पाउँदा खुसी लाग्यो। पूर्वराजा, हिमानीलगायतले हामीसँग नेपाली फिल्म क्षेत्र र कलाकारबारे कुराकानी गर्नुभयो। केकीलाई त उसको फिल्म हेरेको पनि भन्नुभयो। आफूले नेपाली फिल्महरु हेर्ने गरेको बताउनुभयो।

तपाईंहरु सिने क्षेत्रमा खटिइरहनुभएको छ, राम्रो गर्नुभएको छ, अझै राम्रो गर्नुस् भन्नुभयो। उहाँले हामीलाई पछिल्लो समय के काममा आबद्ध हुनुहुन्छ भनेर पनि सोध्नुभयो। हामीले ‘कमेडी च्याम्पियन’बारे बतायौँ। ‘ए नेपालमा त कमेडी चल्छ’ भन्दै उहाँले सफलताको शुभकामना दिनुभयो।

जीवनमा पहिलो पटक मैले पूर्वराजासँग साक्षात्कार गर्ने अवसर पाएको थिएँ। अर्थात्, उहाँलाई चिन्ने मौका पाएँ। त्यसअघि उहाँबारे बाहिर आएका कुराहरु, अरुले भनेको र सुनेका कुराहरुका आधारमा मैले उहाँप्रतिको धारणा बनाएको थिएँ।

उहाँलाई भेटेपछि अड्कलबाजीका भरमा बनाएको सोच नै परिवर्तन भयो। उहाँ निकै सकारात्मक हुनुहुँदो रहेछ। हिन्दीमा ‘हारकर जित्नेवालोँ को बाजीगर कहते हैँ’ भन्ने एउटा भनाइ छ नि! मलाई उहाँ त्यस्तै लाग्यो। म पहिलो भेटमै उहाँबाट ‘इन्स्पायर्ड’ भएँ।

उहाँ मलाई ‘ग्राउन्डेड’ र ‘हम्बल’ लाग्यो। उहाँको ‘पर्सनालिटी’ले उहाँप्रतिको मेरो दृष्टिकोण नै परिवर्तन गरायो। हामीले उहाँसँग फोटो पनि खिच्यौँ।

ममात्र होइन उहाँ त्यहाँ रहँदासम्म सबै जना उत्साहित हुनुहुन्थ्यो। निकै भीड बढेको थियो। उहाँहरुले आफूहरु पूर्वराजपरिवारको सदस्य भएको कुनै घमण्ड राख्नुभएन। नाच्नुभयो, खुल्नुभयो, हाँस्नुभयो र रमाउनुभयो।

भर्खरै प्रकाशित

बाख्रा खोरमा रातभरी बाघ, दशैंलाई पालिएका ७ खसीसहित २१ बाख्रा…

११ असोज, काठमाडौं । बर्दियाको गुलरिया नगरपालिका–५ सन्तोषी टोलमा व्यवसायीक फर्ममा पसेर बाघले २१ बाख्रा मा’रेको छ । व्यवसायी चन्द्रकान्त पौडेलको फर्ममा आइतबार राति १०…

पाकिस्तानमा नेपाली टोलीलाई क्रिकेट खेलाउन पहल गर्छु : शाहिद अफ्रिदी

काठमाडौं । पाकिस्तानका पूर्वक्रिकेट कप्तान शाहीद अफ्रिदीले नेपाली क्रिकेट टीमलाई पाकिस्तान लगेर क्रिकेट खेलाउन पहल गर्ने बताएका छन् । काठमाडौंमा आइतबार न्यूज एजेन्सी नेपालसँगको अन्तर्वार्तामा…

दशैं नजिकिदै गर्दा चीनबाट नेपालमाथि नाकाबन्दीको जस्तै व्यवहार, नाकामा चीनको…

काठमाडौं, १० असोज । दशैं नजिकिदै गर्दा चीनसँगको मुख्य नाकाहरुमा चीनले अवरोध सृजना गरेको छ । चीनबाट आयातमा अवरोध यथावत् छ । निर्यात झन् ठप्प…

कुलमानको पुनरागमनले पनि समाधान भएन विद्युतको समस्या, समस्या उस्तै

ऊर्जाको सम्भावनाका लागि कर्णाली धनी प्रदेश मानिन्छ । तर, यो प्रदेशमा अहिलेसम्म विद्युत उत्पादन क्षमता ३ मेगावाटमात्रै छ । उत्पादन क्षमता बढाउनु त परको कुरा…

गुल्मीमा गोकर्ण विष्टसँग रामकुमारी झाक्रीको चुनावी प्रतिस्पर्धा हुने

नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीकी सचिव रामकुमारी झाक्रीले आगामी निर्वाचनमा गुल्मीबाट प्रतिनिधिसभा सदस्य पदमा उम्मेदवार हुने घोषणा गरेकी छन् । झाक्री गुल्मी क्षेत्र नम्बर २ बाट…